REKLAMA
Szelag
Infra
Ochrona
START arrow START
W numerze 4/2019 m.in.: -

Solaris Bus and Coach na progu nowego etapu

Radomski Rower Miejski jako alternatywny środek transportu w mieście

Ocena jakości usług transportowych na trasie Lublin–Biała Podlaska

Ocena natężenia ruchu drogowego na wybranych ulicach Szczecina

Zastosowanie nowych technologii w monitorowaniu pojazdów samochodowych

Zrównoważony rozwój a jakość życia

 

 

Artykuły on-line do nr 12/2017 dostępne w zakładce Do pobrania,

a od 2018 r. na stronie www.ceref.pl

 

 

Instytut Naukowo-Wydawniczy SPATIUM sp. z o.o. ul. 25 Czerwca 68 26-600 Radom tel.: +48 48 369 80 74 fax.: +48 48 369 80 75 wydawnictwo@inw-spatium.pl http://inw-spatium.pl

START
Solaris dostarczy ekologiczne autobusy miejskie na słoneczną Gran Canarię
The News - Aktualności

 

Solaris Bus & Coach S.A. rozpocznie niebawem realizację umowy podpisanej z przewoźnikiem Guaguas Municipales, w ramach której polski producent dostarczy do stolicy regionu Wysp Kanaryjskich 17 ekologicznych autobusów miejskich Solaris Urbino 12. Dostawy pierwszych pojazdów rozpoczną się już wkrótce, a cały kontrakt o łącznej wartości 3,9 mln euro zrealizowany będzie do końca maja 2019 r.

 

Czytaj całość...
Elektryczne Volvo dla lotniska w Birmingham
The News - Aktualności

 

Volvo Buses dostarczy 6 w pełni elektrycznych autobusów dla lotniska Birmingham Airport w Wielkiej Brytanii. Zamówienie jest wynikiem oceny potrzeb w zakresie środków transportu, przeprowadzonego przez lotnisko w Birmingham. Analiza wykazała korzyści z uruchomienia w pełni ekologicznego systemu transportowego, który pozwoli zmniejszyć koszty energii i eksploatacji. Autobusy zostaną oddane do użytku w listopadzie 2019 r. Główny czynnik, który zdecydował o wyborze Volvo Buses, to oferowane przez firmę łatwo dostępne wsparcie techniczne i serwisowe na poziomie lokalnym za pośrednictwem sieci dealerów Volvo.

 

Czytaj całość...
Autosany dla wojska
The News - Aktualności

 

W I kw. br. z linii produkcyjnych Autosan zjechały 34 nowe autobusy. W lutym zakończyła się realizacja dostaw 10-metrowych, międzymiastowych autobusów Lider dla Wojska Polskiego. Zamawiającym była 2 Regionalna Baza Logistyczna z Warszawy, która z kolei przekazała pojazdy do wytypowanych jednostek wojskowych w całym kraju. Autobusy wyposażone zostały w niskoemisyjne silniki Cummins, spełniające normy czystości spalin Euro 6, oraz manualne skrzynie biegów ZF. Wygodę i bezpieczeństwo podróżowania polskim żołnierzom zapewniają między innymi fotele uchylne, klimatyzacja, lodówka, automat do napojów, porty USB, automatyczny system wykrywania pożaru w komorze silnika, elektrycznie ogrzewana przednia szyba, światła doświetlające zakręty.

 

Czytaj całość...
Debiut elektrycznego Solarisa na Litwie
The News - Aktualności

 

Miasto Taurogi jako pierwsze na Litwie zakupiło autobus elektryczny marki Solaris. 21 marca Solaris podpisał z miejskim przewoźnikiem umowę na dostawę Urbino 8,9 LE electric. Pierwszy bateryjny Solaris wyjedzie na ulice litewskiego miasteczka najpóźniej w marcu 2020 r. Debiutancki pojazd zakupił przewoźnik miejski Taurogów UAB Tauragės autobusų parkas.

 

Czytaj całość...
Volvo Buses z nagrodą Red Dot Product Design
The News - Aktualności

 

Autokar Volvo 9900 otrzymał prestiżowe wyróżnienie za wysoką jakość projektu w konkursie „Red Dot Award: Product Design 2019”. Oddany do użytku w 2018 r. nowy autokar turystyczny klasy premium Volvo 9900 został zaprojektowany w Polsce, we wrocławskiej fabryce Volvo, będącej jednocześnie europejskim centrum kompetencyjnym Volvo Buses, przy udziale polskich inżynierów. Wyróżniony design łączy w sobie atrakcyjną formę, wygląd i funkcjonalność. Został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić oszczędność paliwa, zwiększoną stabilność przy wyższych prędkościach, przy jednoczesnym spełnianiu najwyższych standardów podróży dla nawet najbardziej wymagających pasażerów.

 

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 40
REKLAMA
Clicktrans
Wojtyła 1