REKLAMA
Infra
Ochrona
Szelag
START arrow Aktualności arrow Autosan dostarczył autobus szkolny dla gminy Chmielnik
W numerze 7-8/2018 m.in.: -

Kierunki rozwoju miejskich autobusów elektrycznych i hybrydowych na przykładzie pojazdów testowanych podczas Bus Euro Test w Zagrzebiu

Zasilanie liniowe w aspekcie rozwoju branży autobusów elektrycznych

Systemy transportowe dla rowerzystów

Spożycie alkoholu przez kierującego pojazdem jako czynnik ryzyka w transporcie publicznym

Ocena zadowolenia pasażerów z organizacji usług komunikacji miejskiej MPK Kraków

 

Artykuły on-line do nr 12/2017 dostępne w zakładce Do pobrania,

a od 2018 r. na stronie www.ceref.pl

 

 

Instytut Naukowo-Wydawniczy SPATIUM sp. z o.o. ul. 25 Czerwca 68 26-600 Radom tel.: +48 48 369 80 74 fax.: +48 48 369 80 75 wydawnictwo@inw-spatium.pl http://inw-spatium.pl

Autosan dostarczył autobus szkolny dla gminy Chmielnik

 

 

19 lipca 2018 r. w gminie Chmielnik zameldował się autobus Eurolider 9, dostarczony w ramach realizacji postępowania przetargowego pn. Zakup i dostawa autobusu szkolnego na potrzeby gminy Chmielnik. Na swojej stronie internetowej gmina poinformowała o zakupie nowego autobusu marki Autosan, przeznaczonego na cele związane z realizacją zadań własnych w zakresie dowożenia uczniów do szkół, w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży.

 

 

Międzymiastowy Eurolider 9 dla Chmielnika wyposażony został w ekologiczny silnik Cummins, spełniający normy czystości spalin Euro 6, manualną skrzynię biegów ZF oraz takie udogodnienia, jak m.in. klimatyzacja, porty USB, kamera cofania. Autobusem podróżować może 53 pasażerów, w tym 35 na wygodnych, uchylnych fotelach z przesuwem bocznym. Dodatkowo przystosowany został do przewozu osób niepełnosprawnych.

Młodzi pasażerowie będą podróżować nowym Euroliderem bezpiecznie i komfortowo. Uznanie w ich oczach z pewnością zyska również oryginalny, „wesoły” wygląd zewnętrzny autobusu.


< Poprzedni   Następny >
REKLAMA
TransExpo 2018
Silesia
Clicktrans