REKLAMA
Infra
Ochrona
Szelag
START arrow Producenci i poddost.
W numerze 4/2018 m.in.: -

Inteligentne priorytetowanie transportu publicznego na drogach wyższych kategorii

Analiza natężenia ruchu drogowego na wybranych ulicach Szczecina

Prognoza popytu na rynku przewozów pasażerskich w Unii Europejskiej

Możliwości i uwarunkowania wdrażania rozwiązań integracyjnych w transporcie zbiorowym na przykładzie obszaru dwumiasta Słupsk–Ustka

Azbest w odpadach motoryzacyjnych. Współczesne metody recyklingu odpadów azbestowych z sektora motoryzacyjnego

Logistyka w procesie recyklingu okablowania samochodowych instalacji elektrycznych

 

Artykuły on-line do nr 12/2017 dostępne w zakładce Do pobrania,

a od 2018 r. na stronie www.ceref.pl

 

 

Instytut Naukowo-Wydawniczy SPATIUM sp. z o.o. ul. 25 Czerwca 68 26-600 Radom tel.: +48 48 369 80 74 fax.: +48 48 369 80 75 wydawnictwo@inw-spatium.pl http://inw-spatium.pl

Producenci i poddost.
Autobusy hybrydowe Volvo

 Joanna Pastuszka

We wrześniu firma Volvo Polska oficjalnie zaprezentowała nowy autobus hybrydowy Volvo 7900 Hybrid. Jest to drugi seryjnie produkowany autobus hybrydowy szwedzkiej firmy. Ta najnowsza generacja modeli hybrydowych Volvo, zapewnia zmniejszenie zużycia paliwa o 39% w porównaniu z autobusami z silnikiem Diesla tej samej kategorii. Są one produkowane we wrocławskiej fabryce Volvo Polska Autobusy, będącej częścią koncernu Volvo Bus Corporation, jednego z największych producentów autobusów na świecie.

Czytaj całość...
Rozwój systemów informacji pasażerskiej w pojazdach transportu publicznego

Józef Suda

Transport publiczny jest jedną z form przemieszczania się osób. Jest bardzo ważny dla ludzi, w dużych i średnich miastach, których powierzchnia i infrastruktura drogowa uniemożliwia odbywanie podróży pieszo lub rowerem, nie chcących korzystać z własnych pojazdów. Ze względu na konkurencyjną cenę i oszczędność czasu podróży staje się coraz częściej stosowanym sposobem przemieszania się. Wzrost liczby osób odbywających podróż transportem publicznym zmniejsza natężenie ruchu pojazdów indywidualnych, co w konsekwencji redukuje ujemny wpływ transportu na środowisko. Ma to szczególne znaczenie przy wzrastającej mobilności społeczeństwa.

Czytaj całość...
Dynamiczna informacja pasażerska i jej działanie
Barbara Siwiec

Wykorzystywanie danych zawartych w dynamicznej informacji pasażerskiej oraz jej działanie stanowi jeden z ważniejszych tematów dotyczących komunikacji miejskiej. W niniejszym artykule omówiono rozwiązanie tego zagadnienia w systemie MUNICOM.premium autorstwa PZI TARAN.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 10 - 12 z 12
REKLAMA
Silesia
Clicktrans
TransExpo 2018