REKLAMA
Ochrona
Infra
Szelag
START arrow Aktualności
W numerze 5/2018 m.in.: -

Zagrzeb gospodarzem Bus Euro Testu 2018

Oszacowanie powierzchni paneli fotowoltaicznych dla zelektryfikowanego transportu autobusowego w Warszawie w wariancie skrajnym

Ocena jakości usług komunikacji miejskiej – dobór zmiennych do badania metodą delficką

Analiza funkcjonowania Związku Komunikacyjnego Berlina i Brandenburgii

Analiza inteligentnych systemów transportowych na przykładzie miasta Krakowa

Możliwości recyklingu różnych frakcji odpadów w budownictwie drogowym

 

Artykuły on-line do nr 12/2017 dostępne w zakładce Do pobrania,

a od 2018 r. na stronie www.ceref.pl

 

 

Instytut Naukowo-Wydawniczy SPATIUM sp. z o.o. ul. 25 Czerwca 68 26-600 Radom tel.: +48 48 369 80 74 fax.: +48 48 369 80 75 wydawnictwo@inw-spatium.pl http://inw-spatium.pl

Aktualności
Zmiana barw autobusów miejskich w Radomiu

Kolor autobusów MPK w Radomiu zostanie zmieniony. Ma być on zgodny ze strategią marki miasta. Oznacza to, że autobusy będą białe z czterema pionowymi pasami: pomarańczowym, czerwonym, błękitnym i ciemnoniebieskim. Na autobusach z każdej strony pojawi się także nowe logo MPK, logo Radomia i hasło miasta „Siła w Precyzji”.


Czytaj całość...
Dziesięciotysięczny autobus MAN Lion's City

Dziesięciotysięczny autobus MAN Lion’s City opuścił zakład produkcyjny w Sadach
Już od blisko 15 lat MAN Bus produkuje w Polsce niskopodłogowe autobusy miejskie. Na początku czerwca br. linię produkcyjną opuścił dziesięciotysięczny autobus. Ten pojazd spod znaku lwa dostarczono do niemieckiego klienta, przedsiębiorstwa komunikacyjnego VBL z Gummersbach w Nadrenii Westfalii. Autobusy MAN jeżdżą m.in. w Paryżu, Berlinie, Dubaju, Kopenhadze, Moskwie, a także Warszawie i Poznaniu.
Autobusy produkowane w Starachowicach i Sadach k. Poznania zdobyły liczne nagrody w dziedzinie wzornictwa, takie jak red dot award, czy też desing award. Spełniają również najwyższe standardy ekologiczne. Inwestycje firmy od początku jej działalności w Polsce wyniosły około 120 mln euro.

Czytaj całość...
Najwyższa Jakość 2011 dla ZTM Warszawa

Zarząd Transportu Miejskiego został laureatem V edycji programu Najwyższa Jakość Quality International. W bieżącym roku Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie jest jedynym organizatorem komunikacji miejskiej w Polsce, który otrzymał to wyróżnienie.

Czytaj całość...
Warszawskie Linie Turystyczne

ZTM w Warszawie wybrał w przetargach przewoźników, którzy będą obsługiwać statki kursujące w ramach Warszawskich Linii Turystycznych. Kursy tramwajem wodnym w bieżącym sezonie będzie realizowała spółka Żegluga Stołeczna, a rejsy do Serocka – Przedsiębiorstwo Usług Wodnych Jurkowski Marcin z Legionowa. Tegoroczny sezon Warszawskich Linii Turystycznych potrwa od 7 maja do końca sierpnia. Statek do Serocka wykona łącznie 45 rejsów na trasie Warszawa (Podzamcze) – Kanał Żerański – Serock – Warszawa (Podzamcze). Każdy z nich potrwa około dziewięciu godzin. Od 7 maja do 26 czerwca statek będzie pływał w weekendy i dni świąteczne, a od lipca do zakończenia sezonu – dodatkowo w piątki. Tramwaj wodny popłynie 288 razy trasą: Podzamcze – Most Poniatowskiego – Cypel Czerniakowski – Podzamcze.

Czytaj całość...
WYKAZ ARTYKUŁÓW ZA ROK 2010

WYKAZ ARTYKUŁÓW ZA ROK 2010

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 37 - 43 z 43
REKLAMA
Clicktrans
TransExpo 2018
Silesia