REKLAMA
Szelag
Infra
Ochrona
START arrow Aktualności
W numerze 4/2019 m.in.: -

Solaris Bus and Coach na progu nowego etapu

Radomski Rower Miejski jako alternatywny środek transportu w mieście

Ocena jakości usług transportowych na trasie Lublin–Biała Podlaska

Ocena natężenia ruchu drogowego na wybranych ulicach Szczecina

Zastosowanie nowych technologii w monitorowaniu pojazdów samochodowych

Zrównoważony rozwój a jakość życia

 

 

Artykuły on-line do nr 12/2017 dostępne w zakładce Do pobrania,

a od 2018 r. na stronie www.ceref.pl

 

 

Instytut Naukowo-Wydawniczy SPATIUM sp. z o.o. ul. 25 Czerwca 68 26-600 Radom tel.: +48 48 369 80 74 fax.: +48 48 369 80 75 wydawnictwo@inw-spatium.pl http://inw-spatium.pl

Aktualności
Solaris dostarczy ekologiczne autobusy miejskie na słoneczną Gran Canarię

 

Solaris Bus & Coach S.A. rozpocznie niebawem realizację umowy podpisanej z przewoźnikiem Guaguas Municipales, w ramach której polski producent dostarczy do stolicy regionu Wysp Kanaryjskich 17 ekologicznych autobusów miejskich Solaris Urbino 12. Dostawy pierwszych pojazdów rozpoczną się już wkrótce, a cały kontrakt o łącznej wartości 3,9 mln euro zrealizowany będzie do końca maja 2019 r.

 

Czytaj całość...
Elektryczne Volvo dla lotniska w Birmingham

 

Volvo Buses dostarczy 6 w pełni elektrycznych autobusów dla lotniska Birmingham Airport w Wielkiej Brytanii. Zamówienie jest wynikiem oceny potrzeb w zakresie środków transportu, przeprowadzonego przez lotnisko w Birmingham. Analiza wykazała korzyści z uruchomienia w pełni ekologicznego systemu transportowego, który pozwoli zmniejszyć koszty energii i eksploatacji. Autobusy zostaną oddane do użytku w listopadzie 2019 r. Główny czynnik, który zdecydował o wyborze Volvo Buses, to oferowane przez firmę łatwo dostępne wsparcie techniczne i serwisowe na poziomie lokalnym za pośrednictwem sieci dealerów Volvo.

 

Czytaj całość...
Autosany dla wojska

 

W I kw. br. z linii produkcyjnych Autosan zjechały 34 nowe autobusy. W lutym zakończyła się realizacja dostaw 10-metrowych, międzymiastowych autobusów Lider dla Wojska Polskiego. Zamawiającym była 2 Regionalna Baza Logistyczna z Warszawy, która z kolei przekazała pojazdy do wytypowanych jednostek wojskowych w całym kraju. Autobusy wyposażone zostały w niskoemisyjne silniki Cummins, spełniające normy czystości spalin Euro 6, oraz manualne skrzynie biegów ZF. Wygodę i bezpieczeństwo podróżowania polskim żołnierzom zapewniają między innymi fotele uchylne, klimatyzacja, lodówka, automat do napojów, porty USB, automatyczny system wykrywania pożaru w komorze silnika, elektrycznie ogrzewana przednia szyba, światła doświetlające zakręty.

 

Czytaj całość...
Debiut elektrycznego Solarisa na Litwie

 

Miasto Taurogi jako pierwsze na Litwie zakupiło autobus elektryczny marki Solaris. 21 marca Solaris podpisał z miejskim przewoźnikiem umowę na dostawę Urbino 8,9 LE electric. Pierwszy bateryjny Solaris wyjedzie na ulice litewskiego miasteczka najpóźniej w marcu 2020 r. Debiutancki pojazd zakupił przewoźnik miejski Taurogów UAB Tauragės autobusų parkas.

 

Czytaj całość...
Volvo Buses z nagrodą Red Dot Product Design

 

Autokar Volvo 9900 otrzymał prestiżowe wyróżnienie za wysoką jakość projektu w konkursie „Red Dot Award: Product Design 2019”. Oddany do użytku w 2018 r. nowy autokar turystyczny klasy premium Volvo 9900 został zaprojektowany w Polsce, we wrocławskiej fabryce Volvo, będącej jednocześnie europejskim centrum kompetencyjnym Volvo Buses, przy udziale polskich inżynierów. Wyróżniony design łączy w sobie atrakcyjną formę, wygląd i funkcjonalność. Został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić oszczędność paliwa, zwiększoną stabilność przy wyższych prędkościach, przy jednoczesnym spełnianiu najwyższych standardów podróży dla nawet najbardziej wymagających pasażerów.

 

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 62
REKLAMA
Wojtyła 1
Clicktrans